Sağlık Kitapları

Gelin sizinde kitabınızı hazırlayıp, basalım.

,

Hekim, Dişhekimi ve Diyetisyenlere Kitap...

İster hekim, ister diş hekimi, ister beslenme ve diyet uzmanı olun... En büyük hayaliniz basılı bir kitabınız olmasıysa, "Nasıl yaparım?" diye sakın endişelenmeyin. Sağlık haber ve röportajlarında uzman editör kadromuzla hastalar, hasta yakınları ve sağlığına önem veren kişilerle sizi buluşturacak kitap projeniz için yanınızdayız.

SAĞLIK SEKTÖRÜNE SAĞLIK KİTAPLARI...

Hastane, sağlıkta uzmanlık derneği veya ilaç firmasının yöneticisiyseniz, toplumda hastalıklar konusunda farkındalık yaratacak kitap projeleri de bizim işimiz.

KİTAP YAZMAK İÇİN ZAMANIM YOK DİYE ÜZÜLMEYİN!

Yeterli zamanınız yok ise, Sağlık Adası ekibinin muhabirleri gelip sesinizi kayda alsın. Hatta, hastaların muayenesi, ameliyatı, kongreler derken kitap için kendinize vakit yaratamıyorsanız, anlatmak istediklerinizle ilgili ön çalışma yapıp, size sorular çıkartalım. Kitabın içerik zenginliğine göre ekibimize sadece birkaç saatinizi ayırmanız yeterli. Arkadaşlarımız sorsun, siz röportaj vermenin keyfini sürüp, yanıtlayın. Ekip arkadaşlarımız metinleri deşifre ettikten sonra editoryal olarak düzenleyip sizin onayınıza sunsunlar. Kontrol, revize aşamasında da hep yanınızda olalım ve sonuçta harika bir tasarımla kitabınızı yayınlayalım.

Çözüm İhtiyacınız mı Var?

Bizimle iletişime geçebilirsiniz.!