Medyada Sağlık Projeleri Bizim İşimiz

Türkiye'ye Sağlık Yolu (ATV Avrupa, 2018)

Türkiye'ye Sağlık Yolu Programı, sağlık turizminde liderliğe oynayan Türkiye'nin hastanelerini ve doktorlarını yurt dışındaki hastalarla buluşturmayı hedefliyor.

Esra Kazancıbaşı ile Sağlığım İçin Herşey

Esra Kazancıbaşı ile Sağlığım İçin Herşey, ATV Avrupa ekranlarındaki altıncı yayın döneminde toplumu hastalıklar, nedenleri, korunma yolları konusunda bilgilendirmeye devam ediyor. Programın yayın günü cumartesi saat 12.00
Sağlığım İçin Herşey; yapımcı ve sunucu Esra Kazancıbaşı Öztekin'in şahsına ya da programa verilen pek çok başarı ödülüne sahip.
Sağlık Adası Medya, televizyonda sağlık programlarının yanısıra, hastanelere, ilaç firmalarına, sağlıkta uzmanlık derneklerine sağlık videoları çekimi ve kurgu hizmetleri de veriyor. Doktor videoları projeleriyle ise hekimlerin, diş hekimlerinin sosyal medyada toplumda sağlıkla ilgili konularda farkındalık oluşturabilmesi için kaliteli, çarpıcı projeler geliştiriyor.

Televizyonda Sağlık Programları ve Sağlık Videoları

"Yılın En İyi Sağlık Programı" ödüllerinin sahibi olan Esra Kazancıbaşı ile Medikal, HaberTürk Televizyonu'nda 9, A Haber'de 4 yıl boyunca ekranlarda yer aldı.

Türk Diyabet Cemiyeti Videoları Projesic

Türk Diyabet Cemiyeti'nin diyabetin tanısı, tedavisi ve takibi konusunda farkındalık yaratmak amacıyla başlattığı video projelerinin çekim, kurgu ve editoryal düzenlemleri Sağlık Adası Medya tarafından yapıldı.

Çözüm İhtiyacınız mı Var?

Bizimle iletişime geçebilirsiniz.!